Firma Charon oferuje szeroką gamę plecionek, drutów i taśm przeznaczonych do budowy ogrodzeń elektrycznych. Wszystkie nasze produkty do prowadzenia linii elektrycznych cechują się wysoką jakością wykonania i ponad standardowymi parametrami technicznymi. Poza plecionkami i taśmami wykonanymi z polietylenu warto zwrócić uwagę na linkę stalową o bardzo dużej wytrzymałości, która przeznaczona jest głownie do ochrony upraw gdzie ogrodzenie elektryczne stanowi bardzo dobre antidotum na szkody łowieckie wyrządzane głównie przez dziki.

     Plecionki i taśmy produkowane są w wielu rozmiarach i barwach. Dzięki nowym technologiom używanym w produkcji przewodów na bazie nylonu i polipropylenu oferowane są coraz to nowe produkty o lepszych parametrach technicznych i niższej lub niezmienionej cenie. Zachęcamy Państwa do zwrócenia szczególnej uwagi na produkty oznaczone dopiską Prestige - są to najwyższej jakości plecionki i taśmy charakteryzujące się doskonałymi parametrami i ekskluzywnym wyglądem.

Przewody ogrodzeń elektrycznychnbsp;  Przewody ogrodzeń elektrycznychnbsp;  Przewody ogrodzeń elektrycznychnbsp;  Przewody ogrodzeń elektrycznychnbsp;