Chapron.pl » O firmie

Szeroka oferta markowych produktów to nasz główny atut.
Szeroka oferta markowych produktów to nasz główny atut.
     Francuska firma Chapron jednym ze światowych liderów produkcji elektryzatorów, plecionek i innych elementów budowy pastuchów i ogrodzeń elektrycznych. Dzięki umowie współpracy z firmą FERMO markowe produkty Charon dostępne są także dla klientów w Polsce. Przedsiębiorstwo Fermo zajmujące się produkcją i dystrybucją sprzętu rolniczego jest oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Chapron Lemenager w Polsce.

     Firma Chapron Leménager utworzona została w 1948 roku we Francji. Od początku istnienia firma Chapron rozwijała nowe technologie pod kątem wykorzystania ich w budowie ogrodzeń elektrycznych i innych urządzeń wsparcia dla rolnictwa. Oferta akcesoriów wsparcia produkcji rolnej stopniowo ewoluowała i była ustawicznie rozszerzana. Wszystko w celu lepszego zaspokojenia potrzeb, lepszej jakości wykonania i użycia coraz to lepszych materiałów. Dzięki zaangażowaniu firma Chapron Leménager zdobywa coraz to większe uznanie w oczach klientów z całego świata.

     Podstawową specjalizacją Chapron jest produkcja akcesoriów niezbędnych do racjonalnego wykorzystania pastwiska. Dzięki ciągłym innowacjom przedsiębiorstwo kształtuje nowe trendy, wprowadza nowe rozwiązania i ułatwia pracę farmerom, rolnikom i wszystkim osobom zajmującym się, na co dzień zwierzętami gospodarskimi i domowymi.

     Dzięki przejęciu jednej z najstarszych firm specjalizujących się projektowaniem i produkcją elementów ogrodzeń elektrycznych, Chapron wkroczył na drogę międzynarodowej współpracy i kształtowania rozwiązań z dziedziny elektrycznych pastuchów, ogrodzeń pastwisk i zabezpieczania upraw przed dzikimi zwierzętami. Wiedza i doświadczenie zbierane przez ponad 60 lat pracy przełożyły się na jakość i niezawodność oferowanych urządzeń.

Linia produkcyjna
     Firma przekroczyła nowy kamień milowy, wdrażając nowe rozwiązania, nowoczesny warsztat do produkcji sznurka, lin, plecionek i taśm elektrycznych ogrodzeń. W połączeniu szeroką gamą elektryzatorów i akcesoriów pozwala na pełną samodzielność oraz przedstawienie pełnej oferty i najwyżej jakości urządzeń.

     Od 2008 roku produkty Chapron dostępne są także w Polsce dzięki dystrybutorowi firmie Fermo. Dzięki ergonomii i jakości elektryzatorów, plecionek i innych urządzeń niezbędnych do budowy kompletnych pastuchów i ogrodzeń elektrycznych. Szybko zdobyła uznanie i aprobatę w oczach klientów.